Body to body

Body to Body je smyslná masáž, při které masérka používá vlastní tělo a speciální horký olej k vaší masáži. Tato technika byla používána v tradičních historických lázních v Japonsku. Masáž Body to Body je poskytována mužům i ženám.

SPA:

SPA je procedura, při které vás masérka před začátkem rituálu vezme do sprchy, provede peeling celého těla a poté vás pomalými pohyby velmi jemnou pěnou omyje.

Footjob – masáž nohami

Pokud toužíte po masáži u nohou masérky, je tato procedura pro vás ideální.

Masáž prostaty

Masáž prostaty je technika, kterou byste měli alespoň jednou v životě vyzkoušet. Přinese vám intenzivní potěšení, ale vyžaduje, abyste překonali svůj strach a předsudky. Ačkoli to mnoho mužů nepřizná, je to něco, po čem tajně touží. Prostata se nachází v mužské pánvi a může být stimulována jak zevní masáží, tak vnitřně přes konečník.

Lehké BDSM/Tvrdé BDSM

To, co vás v této smyslné a zároveň vysoce vzrušující masáži čeká, se dá jen těžko vyjádřit slovy. Jako každý tantrický rituál je i tato masáž založena na prožívání potěšení. Kontakt s prvky BDSM vám může poskytnout silný zážitek a může pomoci uvolnit potlačenou energii z těla, díky čemuž je tato masáž vysoce energizující. V tantře se prvky BDSM využívají i léčebně. Celý rituál je zakončen olejovou masáží celého těla, která slouží ke zklidnění a relaxaci. Tato masáž je rituál potěšení. Prvky BDSM využíváme v lehké formě a celý rituál probíhá jako masáž. Zákrok se nese v tomto duchu a je pouze na vás, zda zvolíte lehčí verzi BDSM nebo tvrdší.

Dvojitý lingam

Jedná se o delší nebo dvojitou masáž intimních partií.